نقش نیوز-خزاسان جنوبی-رضابهنام:قاسمی گفت: تشکیل گروه جهادی شهید فرهادی و مرکز نیکوکاری رسانه یاران از ابتکارات و افتخاراتی بود که در بسیج رسانه خراسان جنوبی انجام شد. «سردار علی قاسمی »فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی در مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج رسانه خراسان جنوبی، اظهار کرد: کارنامه رسانه ها در خراسان جنوبی […]

نقش نیوز-خزاسان جنوبی-رضابهنام:قاسمی گفت: تشکیل گروه جهادی شهید فرهادی و مرکز نیکوکاری رسانه یاران از ابتکارات و افتخاراتی بود که در بسیج رسانه خراسان جنوبی انجام شد.

«سردار علی قاسمی »فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی در مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج رسانه خراسان جنوبی، اظهار کرد: کارنامه رسانه ها در خراسان جنوبی کارنامه موفقی است.وی افزود: تیراژ رسانه های استان؛ مکتوب و دیحیتال بالا است و این نشان از فرهنگ بالای مردم استان دارد‌.

فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی بیان کرد: بسیج برای همه اقشار است و از هر قشری یک توقعی است؛ انتظار و توقعی که از بسیج رسانه می‌رود این است که از نظر فکری، ترویج تفکر بسیج، مطالبه گری، همکاری و هم افزایی بین جامعه، امیدآفرینی و بیان واقعیت های نظام فعالیت داشته باشد.قاسمی عنوان کرد: خانه مطبوعات از رسانه های استان حمایت و پشتیبانی‌هایی انجام داده که جای تقدیر و تشکر دارد.وی از مستقل شدن بسیج صدا و سیما خراسان جنوبی طی یکسال گذشته خبر داد و افزود: تشکیل گردان های سایبری و فضای مجازی نیز از جمله اقداماتی است که در بسیج رسانه انجام و پبگیری می‌شود.

فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: تشکیل گروه جهادی شهید فرهادی و مرکز نیکوکاری رسانه یاران از ابتکارات و افتخاراتی بود که در بسیج رسانه خراسان جنوبی انجام شده است.