نقش نیوز- تفاهم نامه همکاری در راستای توسعه اشتغال و توانمندسازی گروه های جهادی بین کمیته امداد و بسیج سازندگی خراسان جنوبی به امضا رسید.

رضا بهنام خراسان جنوبی– «رضا سلم‌آبادی» با بیان مطلب فوق گفت: مسکن، اشتغالزایی و معیشت مردم از جمله محورهای همکاری کمیته امداد با بسیج سازندگی برای محرومیت زدایی در مناطق محروم بوده است.

وی با بیان اینکه امروز تفاهم نامه ای برای توسعه اشتغال و توانمندسازی گروه های جهادی بین کمیته امداد و بسیج سازندگی خراسان جنوبی به امضا رسید، گفت: طی این تفاهم نامه ۳۲ میلیاردی قرار است ۱۵۰۰ فرصت شغلی و کاریابی با کمک گروه های جهادی ایجاد شود.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) افزود: هر جا کار به بسیج و سپاه واگذار شد، کار بسرعت و با کیفیت انجام شد، لذا امید داریم که این تفاهم نامه هم با کیفیت بالا و کمترین زمان ممکن به سرانجام برسد.

سلم آبادی همچنین ضمن تشکر از همکاری خوب بسیج و سپاه و ارتش در توزیع کمک های مومنانه در مناطق روستایی و مرزی ، گفت: تاکنون کمیته امداد به جز یک سرویس، هیچ هزینه ای برای حمل و نقل و توزیع بسته های کمک مومنانه نداده و تمام اینها توسط ماشین های یخچال دار سپاه و ارتش توزیع شده است.