هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک میلیون و ۷۰ هزار تومان، قیمت دلار ۲۳ هزار و ۴۰۰ تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است.

به گزارش نقش نیوز، هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک میلیون و ۷۰ هزار تومان، قیمت دلار ۲۳ هزار و ۴۰۰ تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم ۱۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است. قیمت سکه طرح جدید نسبت به دیروز ۱۰۰ هزار تومان کاهش یافته است.

همچنین در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۵میلیون و ۵۵۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۳۲۰ هزار تومان و سکه گرمی یک‌میلیون و ۷۵۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت هر گرم طلای ۱۸عیار هم یک میلیون و ۷۰ هزار تومان، هرگرم طلای ۲۴عیار یک‌میلیون و ۴۲۸ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴میلیون و ۵۹۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۹۵۷٫۷ دلار معامله می‌شود.

به گزارش نقش نیوز، در بازار آزاد هم‌اکنون قیمت دلار  ۲۳ هزار و ۴۰۰ تومان، یورو ۲۷ هزار و ۱۰۰ تومان و درهم امارات ۶ هزار و ۴۶۰ تومان اعلام شده است.

صرافی‌های بانک‌ها امروز چهارشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم با ثبات نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری قبل ۲۰ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۹ هزار و ۵۰۰ تومان خریداری می‌کنند.

طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها نیز با ثبات نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری قبل ۲۳ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو در این صرافی‌ها ۲۲ هزار و ۵۰۰ تومان درج شده است.

گفتنی است، یکی از نشانه‌هایی که کارشناسان ارزی را هم به کاهش قیمت ارز از روزهای آینده امیدوار کرده، اختلاف بالای قیمت خرید و فروش ارز در صرافی‌های بانکی است؛ امروز قیمت خرید و فروش دلار  و یورو در این صرافی‌ها ۱۰۰۰ تومان اختلاف داشت. فعالان بازار معتقدند بازارساز به‌زودی با ورود جدی به بازار قیمت‌ها را برمی‌گرداند و شاید اتفاقی مشابه شهریور ۹۷ در انتظار بازار باشد.

بروز رسانی: چهار‌شنبه ۸ مرداد ۱۲:۴۰
نوع قیمت لحظه (تومان)
قیمت دلار (صرافی بانکی) ۲۰ هزار و ۵۰۰
قیمت دلار (بازار آزاد) ۲۳ هزار و ۴۰۰
قیمت یورو (صرافی بانکی) ۲۳ هزار و ۵۰۰
قیمت یورو (بازار آزاد) ۲۷ هزار و ۱۰۰
قیمت درهم ۶ هزار و ۴۶۰
قیمت پوند ۳۰ هزار
بروز رسانی: چهار‌‌شنبه ۸ مرداد ساعت ۱۲:۴۰
نوع قیمت لحظه (تومان)
قیمت سکه بهارآزادی ۱۰ میلیون و ۶۰۰ هزار
قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید) ۱۱ میلیون و ۱۰۰ هزار
قیمت نیم سکه بهارآزادی ۵ میلیون و ۵۵۰ هزار
قیمت ربع سکه بهارآزادی ۳ میلیون و ۳۲۰ هزار
قیمت سکه گرمی یک میلیون و ۷۵۰ هزار
بروز رسانی: چهار‌شنبه ۸ مرداد ساعت ۱۲:۴۰
نوع قیمت لحظه (تومان)
گرم طلای ۱۸ عیار یک میلیون و ۷۰ هزار
گرم طلای ۲۴ عیار یک میلیون و ۴۲۸ هزار
مثقال طلا ۴ میلیون و ۵۹۰  هزار
انس طلا(دلار) ۱۹۵۷٫۷