هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک میلیون و ۱۲۸ هزار تومان، قیمت دلار ۲۲ هزار و ۴۲۰ تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است.

به گزارش نقش نیوز، هم اکنون در بازار داخلی قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک میلیون و ۱۲۸ هزار تومان، قیمت دلار ۲۲ هزار و ۴۲۰ تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم ۱۰ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان است.

همچنین در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۵میلیون و ۳۳۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۳ میلیون تومان و سکه گرمی یک‌میلیون و ۶۵۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت هر گرم طلای ۱۸عیار هم یک میلیون و ۱۲۸ هزار تومان، هرگرم طلای ۲۴عیار یک‌میلیون و ۴۲۱ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴میلیون و ۸۹۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۲۰۳۵ دلار معامله می‌شود.

گفتنی است، همزمان با کاهش قیمت ارز در بازار، قیمت طلا و سکه نیز نسبت به روزهای قبل کاهشی شده است و احتمالاً این روند با ادامه کاهش قیمت ارز در روزهای آتی نیز تکرار شود.

به گزارش تسنیم،‌  در بازار آزاد هم‌اکنون قیمت دلار  ۲۲ هزار و ۴۲۰ تومان، یورو ۲۷ هزار تومان و درهم امارات ۶ هزار و ۲۶۰ تومان اعلام شده است.

صرافی‌های بانک‌ها امروز یکشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم با کاهش ۸۰۰ تومانی نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری قبل ۲۲ هزار و ۲۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۲۲ هزار و ۱۰۰ تومان خریداری می‌کنند.

طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها نیز با کاهش نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری قبل ۲۶ هزار و ۲۰۰  تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو در این صرافی‌ها ۲۶ هزار و ۱۰۰ تومان درج شده است.

 
نوع قیمت لحظه (تومان)
قیمت دلار (صرافی بانکی) ۲۲ هزار و ۲۰۰
قیمت دلار (بازار آزاد) ۲۲ هزار و ۴۲۰
قیمت یورو (صرافی بانکی) ۲۶ هزار و ۲۰۰
قیمت یورو (بازار آزاد) ۲۷ هزار
قیمت درهم ۶ هزار و ۲۶۰
قیمت پوند ۲۹ هزار
 
نوع قیمت لحظه (تومان)
قیمت سکه بهارآزادی ۱۰ میلیون و ۵۵۰ هزار
قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید) ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار
قیمت نیم سکه بهارآزادی ۵ میلیون و ۳۳۰ هزار
قیمت ربع سکه بهارآزادی ۳ میلیون
قیمت سکه گرمی یک میلیون و ۶۵۰ هزار
بروز رسانی: یک‌شنبه ۱۹ مرداد ساعت ۱۲:۱۵
نوع قیمت لحظه (تومان)
گرم طلای ۱۸ عیار یک میلیون و ۱۲۸ هزار
گرم طلای ۲۴ عیار یک میلیون و ۴۲۱  هزار
مثقال طلا ۴ میلیون و ۸۹۰  هزار
انس طلا(دلار) ۲۰۳۵