به گزارش نقش نیوز، جلسه واحد فرآوری با حضورعلی اکبر پوریانی مدیر عامل، حسین دلاوریان معاون اداری و پشتیبانی، مهندس محمدحسین اسفندیارپور مدیر واحد فرآوری و کارکنان این واحد در این مجتمع برگزار شد . در ابتدای این جلسه علی اکبر پوریانی ضمن تقدیر و تشکر از واحد فرآوری گهرزمین و شرکت نظم آوران ، […]

به گزارش نقش نیوز، جلسه واحد فرآوری با حضورعلی اکبر پوریانی مدیر عامل، حسین دلاوریان معاون اداری و پشتیبانی، مهندس محمدحسین اسفندیارپور مدیر واحد فرآوری و کارکنان این واحد در این مجتمع برگزار شد .

در ابتدای این جلسه علی اکبر پوریانی ضمن تقدیر و تشکر از واحد فرآوری گهرزمین و شرکت نظم آوران ، دستاورد های این واحد در تولید را قابل تقدیر دانست و افزود: باتوجه به نامگذاری سال جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری بایستی برای تداوم روند تولید تلاش و کوشش مضاعف را داشت. در واقع همکاران واحد فرآوری سربازان خط مقدم تولید در شرکت می باشند.
وی در ادامه حمایت خود را مبنی بر رفع هرچه سریعتر مشکلات در راستای رسیدن به اهداف مجموعه اعلام نمود.

در ادامه، مهندس اسفندیار پور ، مدیر فرآوری نیز ضمن تقدیر از حضور دوستانه مدیرعامل شرکت در جمع همکاران واحد فرآوری ، تلاش بیش از پیش این واحد در به ثمر نشستن اهداف والای شرکت با حمایت مدیر عامل را نوید داد.